iSOBCHUK АТЕЛЬЄ

Якісний ремонт одягу у Києві. Від майстрів ательє «iSobchuk».

Не кожна нова річ буде вас так радувати, як комфортний улюблений одяг. Тому не варто з ним передчасно прощати, завжди є інший шлях. Ремонт одягу від майстрів ательє «iSobchuk» - це нове життя для вашого улюбленого вбрання.


Чи варто ремонтувати старий одяг?

Звісно вибір за вами! Але... Ви можете заощадити купу грошей на покупці нових речей. Модете залишитися з улюбленим одягом ще трошки часу. Протерлися джинси - штопка це добрі ліки для одягу. Якщо ви схуднули чи навпаки, підгін по вашій фігури одягу це краща альтернатива новому.


Чому саме ательє «iSobchuk»?

Ми спеціалізуємось на якісному ремоні одягу любої складності. Безліч виконаних замовлень, робота як з звичайними так і з брендовими та ексклюзивними виробами. Ремонт одягу від фахівців ательє iSobchuk - це завжди нове життя для вашого улюбленого вбрання! Професійні кравці та закрійник високої кваліфікації забезпечують якісне виконання ваших замовлень. Сучасне професійне швейне обладнання дозволяє довести процес ремонту одягу до досконалості.


Які ціни на якісний ремонт одягу у Києві?

Підшити брюки, вшити сукню, перекроїти костюм, штопка, підгін по фігурі нового одягу та багато інших послуг з ремонту одягу ви можете отримати в ателье «iSobchuk». Наші фахівці завжди готові проконсультувати вас та зробити прорахунок ремонту вашого одягу. Приходьте в ательє «iSobchuk», дзвоніть, пишіть у Viber або Telegram. Також ви можете ознайомитися з нашими базовими цінами на ремонт одягу в прайсі.

Прайс на ремонт одягу в ательє «iSobchuk».