iSOBCHUK АТЕЛЬЄ

Індивідуальне пошиття жіночтого одягу у Києві. Від майстрів ательє «iSobchuk».

Жіночий одяг це не просто одяг, це спосіб висловити свою особистість. Айдентика жіночого одягу говорить не тільки про її господиню, а й про її статус та спосіб життя. Стиль одягу - це особливість, яка відрізняє леді від інших. Індивідуальне пошиття одягу дозволяє втілити саме те, що у душі принцес. І це "Тільки для неї!", бо такого вбрання більше ні в кого немає!


Індивідуальне пошиття чи готовий одяг? Що вибрати?

Звісно вибір за вами! Але... Індивідуальне пошиття, це ексклюзивна модель і така тільки одна! Це точна посадка виробу за вашою фігурою, чого не досягти в магазині. Це ваша фантазія польоту у морі тканини та фурнітури, фасону та кольору. Це ваша ідентичність.

"Ти знаєш, як хочеш виглядати? Що хочеш відчувати? Я знаю!" - саме так каже власниця ательє та провідний дизайнер Ірина Собчук.


Чому саме ательє «iSobchuk»?

Ми спеціалізуємось на якісному індивідуальному пошитті жіночого одягу складного крою. Тільки за перші п'ять років роботи ми пошили понад 1000 ексклюзивних моделей складного крою одягу на індивідуального клієнта. Індивідуальне пошиття від ательє iSobchuk це не просто сукні - це твори, які створені тільки для вас, щоб підкреслити саме вашу чарівну красу! Професійні кравці та закрійник високої кваліфікації забезпечують якісне виконання ваших замовлень. Сучасне професійне швейне обладнання дозволяє довести процес створення одягу до досконалості.


Які ціни на індивідуальне пошиття одягу у Києві?

Будь-яка ексклюзивна робота коштує ексклюзивно. Однозначно ціна на індивідуальне пошиття одягу буде набагато вищою, ніж купити готовий одяг у магазині. Ціна залежить від складності виробу, складності обробки тканини, використання ускладнюючих елементів та багатьох інших параметрів. Наші фахівці завжди готові проконсультувати вас та зробити прорахунок пошиття одягу саме для вас. Приходьте в ательє «iSobchuk», дзвоніть, пишіть у Viber або Telegram. Також ви можете ознайомитися з нашими базовими цінами в прайсі.

Прайс на пошиття одягу в ательє «iSobchuk».